Історія закладу освіти

/Files/images/история 1.jpg/Files/images/история 3.jpg/Files/images/история 4.jpg/Files/images/история 2.jpg

Дитячий ясла-садок, який в 1970 році виріс на околиці СМТ Жуляни, отримав назву “Ромашка”. Збудували його для своїх дітей будівельники тресту “Поліськсільбуд”.

Протягом 30-ти років він був підпорядкований Українській кооперативно-державній корпорації “Украгропромбуд”.

/Files/images/IMG_1294.jpg Першою завідуючою дитячого ясла-садка була Ніна Максимівна Лавриненко – творчий педагог, досвідчений керівник, прекрасна Людина, яка гуртувала навколо себе молодий педагогічний колектив.

З 1979 року завідувачем ДНЗ призначена Галина Борисівна Кудренко.

/Files/images/МАМА 2011 047.jpg2015 рік був ювілейний для працівників, він дав змогу підвести підсумки роботи, вклад колективу в розбудову національного дошкільного закладу, розбудову рідного міста, міста Духовності і Добра.

А вклад вагомий і кожен працівник має право пишатися тим, що забезпечує організацію якісної дошкільної освіти в місті Вишневе. Адже за 45 років колектив ДНЗ підготував до практичного життя та навчання в школі понад 2000 дітей.

Багато вишнівчан, зачувши про дитячий садок “Ромашка”, з радістю пригадують роки перебування в затишному будиночку добра, ніжності та любові.

/Files/images/IMG_8170.JPG/Files/images/IMG_2642.JPG

/Files/images/история.JPGІ з задоволенням приводять своїх дітей та внуків до ДНЗ, доручаючи їх виховання досвідченим педагогам.

Кiлькiсть переглядiв: 15