ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ

Комунальний заклад

"Вишневий заклад дошкільної освіти

(ясла-садок) компенсуючого типу

"РОМАШКА"

Вишневої міської ради

Бучанського району

Київської області"


/Files/images/blesk97.gif

Чи часто ми замислюємося над тим, якою виросте людина майбутнього? Адже саме вона - ця людина, котра ходить в наш дитячий садок, росте у Вашій родині, і ми з вами разом займаємося її розвитком і вихованням.

Так від кого ж залежить наше з Вами майбутнє? Так, так, від наших з Вами спільних зусиль.

Наша людина майбутнього ще дуже мала, мало знає, погано орієнтується в світі людських почуттів і взаємин. Їй ще дуже мало років, але вона вже особистість.

Дитина - квітка, а ми з Вами - садівники. Саме нам з Вами необхідно створювати умови, щоб з маленького зросту, посіяного батьками, зростала прекрасна квітка. Така сьогоднішня дійсність, що в дитячому садку дитина проводить більшу частину свідомого дошкільного життя.

Тому перед колективом нашого дитячого садка стоїть дуже відповідальне та важливе завдання - виховання і розвиток наших дітей. Для того, щоб успішно впоратися з цим завданням ми намагаємося використовувати весь свій духовний і педагогічний потенціал. А Вам хочемо нагадати, що успіх у справі повноцінного розвитку та виховання дитини залежить від нашого з Вами дружнього союзу - взаємодії «педагог-дитина-родина».

Також ми сподіваємося, що на нашому сайті Ви знайдете відповіді на будь-які Ваші запитання про нас. Для зручності, наш сайт розділений на сторінки, в кожній з яких міститься достатньо повна інформація про роботу нашої установи. Будемо раді Вашим відгукам, зауваженням і пропозиціям.

/Files/images/04 10 16 1.jpg

Дякуємо EDUkIT за наш сайт!

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Грудень 2022 Наступна
ПВСЧПСН
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031